O Inwestycji

Kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, wybudowane w nowoczesnym stylu, odpowiada na zapotrzebowanie wymagającego nabywcy. Każdy z budynków posiada garaż oraz miejsce postojowe przed budynkiem, a także przestrzeń ogrodu, do którego możemy wyjść bezpośrednio z salonu poprzez taras. Funkcjonalnie zaprojektowany budynek składa się z parteru na którym znajdziemy: salon połączony z jadalnią i kuchnią.

I piętro to przestrzeń prywatna. Zaprojektowano tu trzy sypialnie, garderobę oraz przestronną łazienkę.

Na poddasze prowadzą betonowe schody. Przestrzeń poddasza pozostaje do indywidualnego zagospodarowania. Jest tu miejsce m.in. np.: na pralnię z suszarnią i dwie dodatkowe sypialnie dla gości.

Przestrzenne wnętrza i staranne wykonanie budynków gwarantują satysfakcję z dokonanego wyboru. Komfort zamieszkania zapewnią przemyślane aranżacje pomieszczeń. Dodatkowym atutem są: doprowadzona instalacja światłowodowa oraz możliwość podłączenia paneli słonecznych co sprawi, że ciesząc się z oszczędności wychodzimy naprzeciw trendom zagospodarowania tzw. zielonej energii.

Folder informacyjny – pobierz do wydruku