O nas

AGADOM – warto nam zaufać.

Po kilkudziesięciu latach pracy w kraju i zagranicą nadszedł czas na wykorzystanie nabytych umiejętności, doświadczeń zawodowych oraz życiowych w nowym obszarze.

Jesteśmy przekonani, że zdobyte umiejętności i nawyki wyrosłe na etosie pracy i samodoskonalenia oraz nakierowanie na konsekwentną realizację przyjętych celów są gwarancją sukcesu firmy, a przede wszystkim jej klientów czyli Państwa.

Każdy zasługuje na godne warunki życia, a przede wszystkim zamieszkania. Czyż nie marzycie Państwo o byciu właścicielem nowoczesnego domu, położonego z dala od miejskiego zgiełku z dostępem do zdobyczy cywilizacji, a jednocześnie zapewniającego kontakt z naturą. My to Państwu oferujemy, nawet więcej, GWARANTUJEMY.

Mając powyższe na względzie przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która spełni Wasze marzenia – nie bójcie się ich spełnić.

U podstaw naszych gwarancji leżą: wybór, rzetelnych i sprawdzonych wykonawców, poczynając od firmy projektowej, poprzez wykonawcę stanu surowego, firmę dekarską czy producenta stolarki okiennej i drzwiowej, wykonawców instalacji czy elementów niezbędnej infrastruktury. Moment rozpoczęcia inwestycji poprzedzony został rzetelną analizą trendów obowiązujących obecnie na rynku mieszkaniowym oraz poszukiwaniem najlepszych wykonawców dla realizacji naszych pomysłów. 

Użyte materiały posiadają wszelkie niezbędne atesty gwarantując ich niezawodność i trwałość.

Zysk nie jest naszym celem, naszym celem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie z podjętej decyzji zakupu.

Decyzja należy do Państwa: 

First come, first served

Kto pierwszy ten lepszy